O nas


Catering, jedzenie na dowóz

Po wielu latach, podjęliśmy decyzję o zmianie funkcjonalności obiektu, który służył prowadzeniu działalności gastronomicznej. Nie rezygnujemy jednak z gotowania, które jest naszą wielką pasją. Mając na uwadze oczekiwania, postanowiliśmy o pozostawieniu cateringu. Nasze dania, przystawki i desery uatrakcyjnią, każde przyjęcie okolicznościowe czy też wystawny obiad dla całej rodziny. Na życzenie klienta zapewniamy obsługę kelnerską. Na co dzień gotować będziemy także dla przedszkola, które właśnie powstaje.

 

Trochę historii…
Zainteresowanie gastronomią wynika z tradycji rodzinnych. Nasz dziadek i babcia czyli Jan Górski wraz żoną Zofią Górską, na przełomie XIX i XX wieku prowadzili karczmę w której m.in serwowano regionalne piwo Grybowskie z okolicznego Browaru (Siołkowa k/Grybowa). Obiekt naszych dziadków zlokalizowany był na przeciwko obecnego budynku restauracji Anna Maria.
W latach 1998 – 2019 rodzinnie prowadziliśmy Restaurację o tej samej nazwie. Osobą, która wprowadziła nas w gotowanie była nasza mama Śp. Krystyna Poręba (z domu Górska). W prowadzeniu firmy pomaga nam Piotr Kriwak (mąż Anny), Kamil oraz Emilka (dzieci Anny).